Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

25.1.13
0
Čaranská Malá kaňa a praví čarania, a ako sa zahriať v škole... Vážený pán oný, ... richtár!

Srdečne vás všetci z horného aj dolného konca obce Čara pozdravujeme a prajeme do dalších aktivít ako je richtárčenie veľa pevných nervov s neprajníkmi.

My tu u 3 králikov rozprávame zážitky, aký ste chýrny znalec čaranských kopcov. Kočkár Šimon tvrdí, že by z vás mohol byť horský zvodca vodca.


Nám je predsa jasné, že na obrázku z Čaranských viníc vidíme ako slnko zapadá presne medzi Malú a Veľkú kaňu. Túto neobyčajnú konšteláciu poznajú iba praví čarania a tí ľaví sa iba divia.

Pán richtár, dorazila k nám zima a tu hluchý Robert dorazil už tretiu borovičku. Teraz všetko vidí trojmo, aj tie čaranské obecné bicykle.


Takú zimu nepamätáme dlho a tešíme sa nový shok shot  v Čaranskej televízii, ako sa ťažko s ňou zápasilo, minimálne takto:


Dokonca je taká zima, že sa nám vidí, že sme riadne prikúrili: prikúrili sme.
A nech sa tie detiská nepaprčia, kedysi sa dalo prežiť zimu v Čaranskej škole s vrecom uhlia a bolo nám teplo, preteplo. Komu bude zima, nech si pobehá hore-dole po schodišti s vrecom uhlia.


Pán richtár, ľudia stále do niečoho rýpu. Teraz si vzali na mušku veľkostatkára Mudríka a jeho chystanú výstavbu Čarany - Bosso. Pre nás je to jasné ako upršaný deň. My všetci tam chceme bývať s vami! 


P.S. aby sme nezabudli. To prasa, čo pre vás stále chováme, tvrdí, že vyhralo vianočnú súťaž - najlepšie vyzdobený chliev. Je to pravda?0 komentárov:

Zverejnenie komentára