Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

14.7.13
0
Ked sme v roku 2010 mali volebný rok a čítali sme volebne sľuby pána Pilinského, nikoho by ani nenapadlo, že to bude úplne opačne. Máme rok 2013 a je úplne jasné, že je to poslušný koníček v opratách developerov.Ohlásená vyhláška v druhej polovici júla - Verejná vyhláška iba utvrdzuje, že sa jedná opäť o dobre zohrané divadielko, keď sú dovolenky a ľudia nevnímajú, čo je nové.  A že ide do tuhého je viac ako jasné. Ved ide o výstavbu 1400-1600 bytov. K nim pribudne 3000 automobilov a miesto krásnych bonitných viníc bude betón, asfalt a fragmenty neobrábaných vinohradov podla vzoru sídliska Slanec - nachádza sa nad pripravovaným projektom Ohňavy - viď foto.Lokalizácia viníc, o ktoré má developer záujem

Tu pribude organizovaná hromada betónu a skla


Skúsme sa vrátiť do spomenutého roku 2010, keď sa pán Pilinský nechal fotografovať a pomenovať pravým Račanom, ktorý oberá hrozno a záleží mu na životnom prostredí Rače.


Je dooberané a úrodu bude brať developer a jeho ľudia. Samozrejme za predpokladu, že ľudia sa nebudú zaujímať, čo sa deje v Rači.
0 komentárov:

Zverejnenie komentára