Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

25.3.18
0
Vážení obyvatelia Rače, milí priatelia,

Iba minútku nad Račou - motýle © Gabriela Slivová
dovoľujeme si Vás informovať, že v máji vydáme ďalšie číslo občianskych novín račan.sk výber a zároveň Vám ponúkame možnosť stať sa spolutvorcami ich obsahu.

Noviny vydávame a bezplatne doručujeme do schránok obyvateľom mestskej časti Rača už od marca 2013. Mnohí z Vás viete, že obsah novín tvoria obyvatelia našej mestskej časti a prizvaní hostia. Ako sa môžete stať spolutvorcami obsahu aj Vy?

Tak, že 1) napíšete článok s ľubovoľnou pre Vás dôležitou témou, 2) text, obrázky a prípadné sprievodné dokumenty zašlete na e-mail uvedený na portáli račan.sk, 3) my Váš text v plnom znení, bez úprav a cenzúry obsahu, zverejníme na portáli a 4) keď Váš článok zaujme redakciu a redakčnú radu račan.sk výberu, uverejníme ho aj v printovom vydaní; v prípade, že v novinách nie je priestor pre celý článok, navrhneme skrátenie textu a požiadame Vás o odobrenie skrátenia.

Jediné podmienky pre publikovanie na portáli a v novinách sú:

1) obsah článkov nesmie porušovať zákony SR,
2) autor článku musí uviesť svoju plnú identitu.

V odôvodnených prípadoch a po dohode je možné zverejňovať články aj pod pseudonymom. Podmienkou je, že plnú identitu autora pozná administrátor portálu a vydavateľ novín.

Ďakujeme Vám za dôveru a priazeň, tešíme sa na Vaše príspevky
a prajeme príjemné predveľkonočné dni :)

Miro Ščibrany
vydavateľ a redaktor novín račan.sk výber
administrátor portálu račan.sk

Ján Drotován
redaktor novín račan.sk výber
a portálu račan.sk

Ilustračný obrázok © Gabriela Slivová

0 komentárov:

Zverejnenie komentára